חברתנו ביצעה בהצלחה אלפי אירועים פרטיים כגון חתונות, בר/בת מצווה ואירוח בבית פרטי בגני אירועים, בתי מלון ועד לוקיישנים מבודדים בשטח, ביערות ובמדבר בכל רחבי הארץ.

כמו כן, אנו מספקים שירותי השכרת ריהוט לכל המגזר העסקי, מתמחים באירועי חברות, כנסים ותערוכות – עם מגוון לקוחות ממליצים בכל התחומים – כל זאת בטווחי מחירים נוחים ותחרותיים.

פלח נוסף כולל השכרת ציוד לאירועים הוא השכרת ציוד למופעים מסחריים, הופעות חוץ ובאק-סטייג', תצוגות אופנה ושירות לכל תעשיית הבידור.

מכלול קולקציות הריהוט והשכרת ציוד לאירועים ייחודי ומקורי, מיובא ממגוון מפעלים באירופה והמזרח הרחוק, ספקים אמינים המייצרים ממיטב חומרי הגלם בגימור מעולה. קולקציות הציוד כוללות ריהוט קונבנציונלי של השכרת כיסאות ושולחנות במגוון גדלים וחומרים, ריהוט בר ופינות בית קפה, מתחמי לאונג' וריהוט אלטרנטיבי להשכרה.

אנו מספקים את כל סוגי ציוד לאירועים את כל המעטפת הכוללת גם השכרת אוהלים והצללות, השכרת במות, גופי תאורה, צמחייה, ומערכות חימום וקירור לאירועים.

כל זאת כדי ליצור את הפינה החמה והאווירה המתאימה לקו העיצובי הנבחר באירוע.

צוות המעצבים, אנשי הרכש והלוגיסטיקה, מונעים מתוך הרגש לחדשנות, לייצר רעיונות מהמובילים בעולם ולספק אותם לשוק האירועים הישראלי.

באמתחתנו מגוון קולקציות להשכרה בעיצוב קלאסי ישן, רטרו ומתועש, וכן קולקציות בסגנון אתני, יווני, פרובנס ועוד.

לחברתנו מחלקה ייחודית להשכרת ציוד לאירועים ריהוט ופרטי אספנות מקוריים משווקי אירופה הקלאסית המשמשים את במות התאטראות, סטים לצילומי טלוויזיה ופרסומות וריהוט לתערוכות וביתנים.

הצוותים שלנו יובילו ויספקו את הציוד לאירועים שלכם עד לבית הלקוח, יקימו ויבנו על פי צרכי האירוע תוך מתן פתרונות כוללים.

בסיום האירוע יאספו ויקפלו חזרה, ברמת שירות אישי גבוהה.

כאן בשבילכם- השכרת ציוד לאירועים מכל מקום בארץ.

אנו מאמינים כי לקוחותינו הם העמיתים והשותפים שלנו, אנו מכבדים את כל צרכיהם ושאיפותיהם, ומבינים כי שביעות רצונם. היא המדד להצלחתנו. אנו יודעים כי מחויבותנו לשירות מושלם, ומספקים את הטוב ביותר – שוב ושוב ובכל מקום.