אירועים זה תמיד דבר חשוב ומשמח, ומי שמארגן אותם רוצה שלאורחים ולמוזמנים שלו יהיה נוח בזמן האירוח. בישראל יש מגוון רחב של אירועים המאפשר לחגוג החל מחתונה עד ברית, בר מצווה, ימי הולדת, ימי נישואין וגם אירועים עסקיים וחברתיים, כמעט כל דבר זו סיבה למסיבה.

כדי שתוכלו לארח בצורה נוחה וטובה, פרקטית ויעילה – כדאי שיהיה לכם את כלל הציוד הדרוש לאירועים. שולחנות הם מבין החפצים החשובים ביותר באירוע בעיקר בכזה שיש בו כיבוד מלווה בהרצאה, או חגיגה גדולה עם ארוחות או הגשת מאכלים ושתייה, ויש אירועים בהם צריך שולחנות בגדלים מסוימים ארוכים או עגולים שעליהם מניחים שקיות מתנה, מוצרים, חפצים וכל מה שדרוש לאירוע מושלם.

השכרת שולחנות- סוגים

אנו מציעים מגוון רחב של השכרת שולחנות. החברתנו מנוסה ומספקת מגוון רחב של שולחנות להשכרה החל משולחנות עץ מרובעים בגודל 160X160 עד לשולחנות עגולים בגודל 153X153 וכן הלאה. אנו מבצעים התאמה של הציוד המתאים לסוג האירוע, גודל המרחב, כמות המשתתפים באירוע, התאמת הציוד במחשב סגור או פתוח.

בין השולחנות שלנו תמצאו:

כאן בשבילכם- השכרת ציוד לאירועים מכל מקום בארץ.

שולחנות מרובעים עבור עד ל- 12 אנשים.

שולחנות מרובעים מעץ בגודל: 160*160 ס"מ מלוח סנדוויץ", עם רגלים מקובעות ללוח. 

שולחנות מעץ מרובעים בגודל: 153*153 ס"מ מלוח בירץ', עם רגלי איקס. 

שולחנות מעץ עגולים בגודל: 153*153 ס"מ מלוח בירץ', עם רגלי איקס. 

שולחנות מתקפלים מפלסטיק.

השכרת שולחנות ופריטים משלימים

בנוסף להשכרת שולחנות, אנו מציעים גם מוצרים משלימים אירוע מושלם, יש לנו מגוון רחב של פריטים המתאימים לאירוע כמו השכרת כיסאות, הגברה,  תאורה, מסכים, גנרטורים ועוד. המומחים שלנו ייעצו לכם לגבי ציוד מתאים לסוג האירוע או החגיגה שלכם ויספקו הצעות מחיר נוחות תוך התאמה לתקציב שלכם. כדי לבחור את הציוד הדרוש, בצעו הזמנה און ליין או צרו קשר עם המומחים שלנו.

כיצד מקבלים את הציוד?

יש לכם אירוע חשוב בקרוב? צרו עמנו קשר ואנו נתאם עמכם איסוף או הובלה של הציוד הנדרש למקום האירוע. אנו מציעים הובלה והרכבה במקום או איסוף עצמי מהמחסן שלנו.  

באמצעות הניסיון שלנו האירועים שלכם הופכים לטובים יותר ונוחים הרבה יותר.

​​​​​​​