השכרת שולחנות

אנו בחברה מספקים שירותי השכרת שולחנות לאירועים אשר יתאימו באופן האופטימלי לדרישות האירוע שלכם.

ברשותנו מגוון רחב של גדלים צבעים וסגנונות של שולחנות שונים- שולחנות פלטות עץ, שולחנות בר, שולחנות בית קפה, שולחנות מזנון, שולחנות נמוכים המיועדים לישיבה על פופים או הדומים ועוד. במגוון עיצובים וחומרים כגון- פלסטיק, עץ, עץ מלא, ניקל ועוד. בעת בחירת השולחנות, חיוני לבחון את הגודל הרצוי שלו.

כדי להעריך אם הגודל מספיק עבור מספר האורחים יש לקחת בחשבון כי מקום ישיבה עבור אדם סטנדרטי נאמד בכ-60 ס”מ שהוא למעשה רוחב הכתפיים הממוצע של אדם מבוגר. כך תוכלו לדעת מה מספר הכסאות שניתן להציב סביב השולחנות. באירועים עבור ילדים קטנים – את המקום הנדרש ניתן לחשב על פי 50 ס”מ שהם רוחב הכתפיים הממוצע של ילד בגילאי 6-12.

השכרת כיסאות

השכרת כיסאות לאירועים– נהפכו לחלק לא מבוטל משגרת חייו של כל ארגון או חברה כיום. לעיתים קרובות יש צורך בתכנון ערב עובדים, כנס או אירוע אחר אשר יספק את צרכי הארגון. אחת ההחלטות החשובות להצלחת כל אירוע הוא הושבה ונוחיות מקסימליץ של המוזמנים, ולכן כיסאות הינם חלק חשוב ביותר בהחלטה זו. כיסאות מספקים את נוחיות הישיבה ורווחתם של הנוכחים, וזה חשוב, במיוחד כאשר יש צורך בישיבה ממושכת.

מחירי הכיסאות הגבוהים בשוק, בנוסף להתעסקות הלוגיסטית שמתלווה לרכישה מהסוג הזה, גורמות למעסיקים לחפש אלטרנטיבות אחרות לרכישת הכיסאות. הפתרון המתאים והנוח ביותר הינו השכרת כיסאות. האפשרות זו התבררה ככדאית במיוחד