השכרת שולחנות וכיסאות בזכרון  יעקב- רק אצלנו.

אירועים הם אחד הדברים המשמחים בשגרת היום יום. אירועים משפחתיים מאפשרים לנו לראות בני משפחה קרובים וחברים אותם אנו לא מספיקים לראות ואילו אירועים של המשרד/ חברה הם הזדמנות מצוינת להכיר אנשים מהעבודה בצורה פחות רשמית ויותר ידידותית. על מנת להפיק אירוע מושלם, עלינו לדאוג מספר שבועות לפני האירוע בכדי לארגן את האירוע בצורה נכונה, כאשר העדיפות היא להיעזר בחברות המציעות הפקות אירועים. כיום, ניתן לומר כי הפקת אירוע בטבע הוא טרנד לוהט הסוחף אליו מארגני אירועים רבים המעוניינים להחליף את האולם המסורתי והמוכר לטובת חגיגת אירוע מושלם וייחודי תחת כיפת השמים, כדי לאפשר לאורחים ליהנות מבריזה לצד אווירה מהנה.

השכרת שולחנות וכיסאות לאירועים

השכרת שולחנות וכיסאות בזכרון יעקב מהווה את החלק החשוב והבסיסי לכל אירוע המתקיים בשטח או בסביבה לא "מסודרת" (גן או אולם אירועים). השכרת שולחנות וכיסאות לאירועים  בזכרון יעקב היא משימה שאין להקל בה ומחייבת חשיבה: הנגישות של חברת ההשכרה והבאת השולחנות וכיסאות למקום האירוע, סוג הציוד (עץ, פלסטיק), כמות, התאמה לקונספט של האירוע, התאמה לקהל (לא נזמין ציוד פלסטיק לאירוע של עשירון עליון…) וכו’.

השכרת ציוד לאירועים בזכרון יעקב

אפשר רוצים לארגן אירוע בזכרון יעקב יש הרבה פריטים שצריך חשוב עליהם. מלבד השכרת שולחנות וכסאות יש צורך לבחור במגוון רב של ציוד המיועד למטרת הפקת אירוע בהתאם קונספט ולמקום כמו:

– פינות ישיבה אלטרנטיביות/ פינות זולה- פופים, מחצלות, מזרונים, שולחנות נמוכים, דשא סינטטי.

– ציוד לוגיסטי תומך- גנרטורים, שירותים כימיים, תאורה, הגברה, במה לתקליטן, גדרות וכו’.

– הצללה וצינון- אוהלים להשכרה, שמשיות, גזיבו, רשתות צל, מאווררים ומצננים גדולים.

– ציוד הקשור לארוחה עצמה- כוסות, צלחות, סכו”ם, מפות, מעמדים לפרחים, קרפים, עמדות קפה וכו’.