קודם כל השכרת שולחנות וכסאות, אחר כך הדי ג’יי

לא מעט פעמים בתור מפיק אירועים אני פוגש אנשים שרוצים להרים אירוע לבד, מתקשים ואז פונים אלי. אחת מהטעויות הנפוצות שאני נתקל בהם היא כאשר אותם אנשים ניגשים לבצע השכרת כסאות ושולחנות מפני שהם חושבים שזה אחד מאותם סעיפים שניתן לשמור לסוף התהליך ולצערי זה לא נכון.

השכרת שולחנות וכסאות לאירועים היא אחד הסעיפים החשובים ביותר בכל אירוע,שכן באירוע שבו הקהל הוא מעט מבוגר יותר או באירוע שבו מדובר על הרצאה או הופעה ארוכה, או לחלופין מסיבה של הרבה שעות יש ממש חובה שיהיו מספיק כסאות לכולם ולרוב גם חשוב סוג הכיסא.

הסיבות מדוע כדאי לסגור השכרת כסאות ושולחנות בבני ברק בתחילת התהליך הן:

  1. השכרת שולחנות וכסאות בבני ברק הוא שירות מבוקש מאוד בעולם ההשכרות בבני ברק ובדרך כלל צריך לשריין אותם הרבה זמן מראש. יש לזכור שלא חסר אירועים, מטקסי סיום ועד לחתונות בטבע והרצאות, ככל שתסגרו מוקדם יותר ותשריינו לכם שולחנות וכיסאות כך יהיה לכם פחות כאב ראש מפני שאת שאר הציוד, לפחות את רובו תמיד ניתן למצוא גם ברגע האחרון, שולחנות וכיסאות לא תמיד.
  2. לכל השכרת שולחנות וכסאות בבני ברק מחיר שונה בכל חברה ולכן ככל שתקדימו לעשות זאת כך גם תוכלו להשיג מחירים טובים יותר ולא תסדרו עם חברה אשר מחירה יקרים רק בגלל שאתם בלחץ.
  3. השכרת שולחנות וכסאות בבני ברק יכולה להיות סגורה ואז ברגע האחרון פתאום יש לכם עוד אנשים שמגיעים לאירוע ואז להוסיף קצת כסאות ושולחנות מפה ומשם הרבה יותר קל מאשר את כל הכמות. סגרו השכרת שולחנות וכסאות בזמן אפילו אם אין לכם את המספר הסופי ובסוף תזמינו עוד קצת ולא משנה מאיפה.

השכרת שולחנות וכיסאות בבני ברק- סוגים

המוצרים שלנו כוללים  שולחנות במוון גדלים, שולחנו בר שולחנות עץ, כיסאות עץ ופלסטיק נערמים/מתקפלים , כיסאות בר, ועוד הרבה סוגים ודגמים.

המוצרים שלנו הם אלגנטיים למראה, עמידים וקלים לתחזוקה ובאיכות מעולה.

איך בוחרים חברה להשכרת שולחנות וכיסאות בבני ברק?:

וותק בשוק- חברות שמחזיקות מעמד שנים רבות, יש סיבה לכך. לניסיון יש משקל חשוב בהבנה של אירוע ושל הצרכים שלו.

המלצות- רצוי לקבל המלצות ולקבל מידע על החברה מגורם שלישי. ביקורות שליליות אמורות להרים גבה ואולי להעדיף  חברה אחרת.

היקף הציוד- מומלץ לשכור חברה שיש לה מגוון רחב של פריטים. לא הייתם רוצים להתחיל לעבוד עם כמה ספקים שונים- זה הרבה כאב ראש.

מראה עיניים: ניתן לבוא למחסנים/ אולם תצוגה ולראות את רמת הציוד ורמת ההחזקה בעיניים.

זמינות ונגישות- למעשה, מרכיב השרות והיכולת לתת מענה לכל בקשה או צורך.